آموزش ثبت نام در فیسبوک

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Facebook.Register

بدون شک بزرگترین و برترین شبکه اجتماعی حال حاضر فیسبوک است. در این شبکه اجتماعی میتوانید با دوستان و آشنایانتان در ارتباط باشید. همچنین میتوانید افراد معروف و مشهور را دنبال کنید یا اخبار روز دنیا را ببینید.

 

کاربران این شبکه اجتماعی به شدت زیاد هستند. اگر شما هم دوست دارید عضو این شبکه اجتماعی شوید اما روش ثبت نام در آن را بلد نیستید به ادامه مطلب بروید.

 

در این مطلب آموزش ثبت نام در فیسبوک را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای شروع در قسمت نوار آدرس مرورگرتان وارد کنید: www.Facebook.com یا www.fb.com تا وارد این سایت شوید.


صفحه ای مطابق زیر باز می شود، در قسمت های مشخص شده نام و نام خانوادگی و ایمیل و رمز عبور مورد نظر خود را بنویسید و روی Sign up کلیک کنید.

در صفحه بعد اگر روی Find Friend کلیک کنید فیس بوک دوستان ایمیل تان را در (صورتی که عضو فیس بوک باشند) به شما معرفی میکند. روی گزینه Skip This Step کلیک کنید تا به گام بعدی بروید.

در گام دوم / Step 2 می توانید مدرسه، دانشگاه، شهر محل اقامت و زادگاهتان را وارد کنید. (بهتر است وارد کنید چون در آینده، سایت بر همین اساس به شما سایر اعضا را معرفی خواهد کرد،برای مثال دوستان دانشگاهتان)

در همین مرحله اگر مدرسه و بقیه فیلدها را پر کرده باشید، فیس بوک چند نفر را به شما معرفی میکند که اگر آن ها را میشناختید می توانید روی Add Friend کلیک کنید و سپس روی Save & Continue کلیک کنید.

در مرحله سوم فیس بوک یک سری صفحاتی را پیشنهاد میدهد. با کلیک روی Skip این کار را به آینده موکول میکنیم.

 

در مرحله چهارم در صورتی که مایل باشید میتوانید عکس پروفایلتان را آپلود کنید. بعد از این که عکستان را Upload کردید روی Save & Continue کلیک کنید. در صورتی که نمیخواهید عکسی برای پروفایلتان انتخاب کنید Skip را بزنید.

در آخر برای تایید ایمیل، وارد حساب ایمیل خود شوید. یک ایمیل از طرف فیسبوک برای شما ارسال شده است. روی Confirm Your Account کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

جستجو

مهمترین مطالب

آموزش غیرفعال کردن دکمه BackSpace در مرورگر فایرفاکس

در مرورگر فایرفاکس هستید و میخواهید یک پرداخت بانکی انجام دهید. رمز خود را وارد میکنید اما به اشتباه دستتان به یکی از دکمه های کیبورد میخورد. با استفاده از دکمه BackSpace میخواهید متن را پاک کنید، اما با فشردن این دکمه به صفحه قبل بازمیگردید و مجبورید مراحل خرید را مجددا از ابتدا آغاز کنید.

روشی وجود دارد که میتوانید این دکمه را در مرورگر فایرفاکس غیرفعال کنید.

در این مطلب آموزش غیرفعال کردن دکمه BackSpace در مرورگر فایرفاکس را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش مسدود سازی تصاویر در فایرفاکس

گاهی اوقات ممکن است بخواهید یک سایت اینترنتی را باز کنید و فقط متن داخل صفحه اینترنتی برایتان مهم است و نمیخواهید بابت تصاویر داخل صفحه حجم اینترنت خود را مصرف کنید.

در ادامه مطلب روش مسدود سازی تصاویر در فایرفاکس را آموزش خواهیم داد.

آموزش انتخاب پاور کامپیوتر

یکی از عوامل مهم در سیستم های کامپیوتری منبع تغذیه آن است که باید توجه ویژه ای در هنگام خرید کامپیوتر به آن داشت.

در ادامه مطلب روش انتخاب منبع تغذیه سیستم را آموزش خواهیم داد.

آموزش افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام

یکی از عناصر اصلی در نرم افزار اینستاگرام، لایک و فالوور است. اکثر کاربران اینستاگرام بیشتر به قصد کسب لایک و فالوور وارد اینستاگرام میشوند.

برای افزایش تعداد لایک ها و فالوور ها روش های مختلفی وجود دارد.

در این مطلب روش هایی جهت افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش افزایش سرعت دانلود در S6

در جدیدترین گوشی های اندروید شما میتوانید به صورت همزمان از اینترنت گوشی و Wi Fi استفاده کنید تا سرعت دانلود شما چندین برابر شود. اما برای اینکار باید تنظیمات گوشی خود را تغییر دهید.

در این مطلب آموزش افزایش سرعت دانلود در S6 را برای شما آماده کرده ایم.