آموزش ثبت نام در فیسبوک

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Facebook.Register

بدون شک بزرگترین و برترین شبکه اجتماعی حال حاضر فیسبوک است. در این شبکه اجتماعی میتوانید با دوستان و آشنایانتان در ارتباط باشید. همچنین میتوانید افراد معروف و مشهور را دنبال کنید یا اخبار روز دنیا را ببینید.

 

کاربران این شبکه اجتماعی به شدت زیاد هستند. اگر شما هم دوست دارید عضو این شبکه اجتماعی شوید اما روش ثبت نام در آن را بلد نیستید به ادامه مطلب بروید.

 

در این مطلب آموزش ثبت نام در فیسبوک را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای شروع در قسمت نوار آدرس مرورگرتان وارد کنید: www.Facebook.com یا www.fb.com تا وارد این سایت شوید.


صفحه ای مطابق زیر باز می شود، در قسمت های مشخص شده نام و نام خانوادگی و ایمیل و رمز عبور مورد نظر خود را بنویسید و روی Sign up کلیک کنید.

در صفحه بعد اگر روی Find Friend کلیک کنید فیس بوک دوستان ایمیل تان را در (صورتی که عضو فیس بوک باشند) به شما معرفی میکند. روی گزینه Skip This Step کلیک کنید تا به گام بعدی بروید.

در گام دوم / Step 2 می توانید مدرسه، دانشگاه، شهر محل اقامت و زادگاهتان را وارد کنید. (بهتر است وارد کنید چون در آینده، سایت بر همین اساس به شما سایر اعضا را معرفی خواهد کرد،برای مثال دوستان دانشگاهتان)

در همین مرحله اگر مدرسه و بقیه فیلدها را پر کرده باشید، فیس بوک چند نفر را به شما معرفی میکند که اگر آن ها را میشناختید می توانید روی Add Friend کلیک کنید و سپس روی Save & Continue کلیک کنید.

در مرحله سوم فیس بوک یک سری صفحاتی را پیشنهاد میدهد. با کلیک روی Skip این کار را به آینده موکول میکنیم.

 

در مرحله چهارم در صورتی که مایل باشید میتوانید عکس پروفایلتان را آپلود کنید. بعد از این که عکستان را Upload کردید روی Save & Continue کلیک کنید. در صورتی که نمیخواهید عکسی برای پروفایلتان انتخاب کنید Skip را بزنید.

در آخر برای تایید ایمیل، وارد حساب ایمیل خود شوید. یک ایمیل از طرف فیسبوک برای شما ارسال شده است. روی Confirm Your Account کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

جستجو

مهمترین مطالب

آموزش افزایش آنتن دهی تلفن همراه

آنتن دهی تلفن همراه همیشه یکی از مشکلات کاربران این وسیله بوده است.

اما شما میتوانید با انجام یک سری ترفند های ساده آنتن دهی تلفن همراه خود را بهتر کنید.

در این مطلب آموزش افزایش آنتن دهی تلفن همراه را برای شما آماده کرده ایم.

آموزش تغییر آیکون سیگنال آنتن آیفون

میزان آنتن دهی گوشی های آیفون به صورت چند خط نمایش داده میشود. زمانی که میزان قدرت سیگنال کم یا زیاد شود خط های مربط به آنتن نیز کم یا زیاد میشود.

ممکن است بخواهید به جای نمایش دادن خط برای قدرت سیگنال آن را به صورت عدد نمایش دهید.

در ادامه مطلب روش تغییر آیکون سیگنال آنتن آیفون را آموزش خواهیم داد.

امکان ارسال اس ام اس به وسیله کورتانا

کورتانا دستیار صوتی ویندوز میباشد که کارایی شبیه به Siri در اپل دارد، مایکروسافت قصد دارد تا امکانات بیشتری را به این دستیار هوشمند اضافه نماید.

در ادامه درباره امکان ارسال اس ام اس با کورتانا بیشتر توضیح خواهیم داد.

آموزش صدا گذاری بر روی تمام اسلاید های پاورپوینت

اکثر دانشجویان با نرم افزار پاورپوینت برای ارائه مقالات خود کار کرده اند. این نرم افزار برای ارائه کنفرانس به کار میرود و با آن میتوان اسلایدهایی برای نمایش متن مقاله ایجاد کرد.

در ادامه مطلب روش صدا گذاری بر روی تمام اسلایدهای پاورپوینت را آموزش خواهیم داد.

آموزش ریستارت کردن مودم از طریق دستورات Command Prompt

بسیار پیش می آید که به دلیل رفتن برق، یا دلایل دیگر مودم شما غیر فعال میشود و تنظیماتش به هم بریزد. در این شرایط شما باید مودم را ریستارت کنید و مجددا تنظیمات آن را درست کنید.

اما ریستارت کردن مودم از روی خود دستگاه کمی دردسر ساز است.

در این مطلب آموزش ریستارت کردن مودم از طریق دستورات Command Prompt را برای شما آماده کرده ایم.