آموزش استفاده از یک برنامه بدون نیاز به نصب کردن آن

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

آموزش استفاده از یک برنامه بدون نیاز به نصب کردن آن

شاید بخواهید قبل از اینکه نرم افزاری را بر روی سیستم خود نصب کنید آن را تست کنید.

در ادامه روش تست نرم افزار بدون نیاز به نصب کردن آن را آموزش خواهیم داد.

ایده استفاده از برنامه‌ها تحت سرویس‌ های ابری و مجازی، ایده جدیدی نیست. به عنوان مثال میتوانید از سرویس Google Docs به طور آنلاین استفاده کنید. ولی اینکه بتوانیم از برنامه‌ هایی که به طور روزمره با آنها سر و کارداریم مانند OpenOffice دراین سرویس‌ ها بهره ببریم درنوع خود جالب خواهد بود.

 Spoon.net تاحدودی متفاوت ازدیگر سرویس‌ های مشابه آنلاین عمل میکند و به شما امکان کار با برنامه‌ ها به صورت آنلاین را میدهد. با استفاده از این سرویس به جای اینکه مجبور باشید با برنامه‌ هایی از پیش تعیین شده که برای کار با یک سرویس ابری خاص طراحی شده‌اند استفاده کنید، میتوانید از بین برنامه‌ هایی که میشناسید و دوست دارید یکی را انتخاب کنید.

گستره این برنامه ها هم از مرورگر های وب تا برنامه‌ های ویرایش عکس و پخش کننده‌ های صوتی و تصویری و حتی بازی ها را در بر میگیرد. البته این سرویس را نمیتوان کاملا ابری دانست، زیرا امکان اجرای همه این برنامه‌ ها درمرورگر وب تان وجود ندارد. درعوض شما میتوانید نسخه‌ای رایگان از کنسول Spoon.net را از سایتی به همین عنوان دانلود کرده و سپس برنامه‌ های مورد نظر را تست کنید. برای دانلود این کنسول باید نام و ایمیل خود را وارد کرده و گذرواژه‌ای انتخاب کنید. این جزئیات حساب در Spoon.net را میتوانید برای دسترسی به برنامه‌ها برروی سیستم‌های رایانه‌ای دیگر هم به کار ببندید.

جستجو

مهمترین مطالب

مواردی که مایکروسافت در ویندوز 10 آنها را ارتقا نداده است

ویندوز جدید مایکروسافت این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است و در روز های اولیه ارائه آن 25 میلیون کاربر اقدام به نصب این ویندوز کرده اند تا تجربه کار با ویندوز جدید مایکروسافت را کسب کند.

در ادامه مطلب مواردی را که در ویندوز 10 ارتقا پیدا نکرده اند را معرفی خواهیم کرد.

آموزش تبدیل پروفایل فیسبوک به پیج

پروفایل فیسبوک برای دوستان یا دیگران عمومی میباشد و میتوانید مطالب خود را به اشتراک بگذارید. افراد مشهور میتوانند پروفایل خود را به پیج تبدیل کنند.

در ادامه مطلب روش تبدیل پروفایل فیسبوک به پیج را آموزش خواهیم داد.

آموزش فهرست بندی در ورد 2007

اگر از برنامه ورد برای تایپ مقاله یا پایان نامه خود استفاده میکنید حتما برای تایپ فهرست متن خود به دنبال راه های ساده تری میگردید تا بتوانید فهرست مطالب خود را در ورد تایپ کنید.

در ادامه مطلب نحوه اضافه کردن فهرست مطالب در ورد را آموزش خواهیم داد.

آموزش بالا بردن سرعت کامپیوتر

شاید از سرعت کامپیوتر خود راضی نباشید و حس کنید که دیگر مانند روز های اولی که ویندوز خود را تازه نصب کرده بودید سیستمتان سریع نیست.

در ادامه مطلب روش هایی برای سرعت بخشیدن به کامپیوتر را آموزش خواهیم داد.

آموزش حذف استایل متن کپی شدن در ورد

هنگامی که یک متن را کپی میکنید قالب آن نیز به همراه متن کپی شده و در نرم افزار هایی که در آن وارد میکنید نیز استایل متن وارد میشود. نرم افزار هایی مانند نوت پد چون از قالب متن پشتیبانی نمیکنند مشکلی از این بابت ندارند. ولی در نرم افزار ورد که از قالب متن پشتیبانی میشود ممکن است دچار مشکل شوید.

در ادامه مطلب روش حذف استایل متن کپی شده در ورد را آموزش خواهیم داد.

مطالب مرتبط